Co. van de Spezillabuis, Ltd (Shanghai)

Specialisten in Roestvrij staalbuizen

Thuis Productennaadloze roestvrij stalen buis

De Naadloze Buis van het Warmtewisselaarroestvrije staal, 304 roestvrij staalnaadloze buis

De zeer concurrerende prijs en de buizen zijn goed opgepoetst, zijn wij zeer tevreden met Spezilla van onze samenwerking sinds jaar 2010.

—— Nathalie Gulli - Mexico

Spezilla steunt onze groep zeer goed, en nu zijn wij erkende leverancier van overheid, zijn zij betrouwbaar en flexibel! Spezilla antwoordt altijd!

—— Jaime Arias - Argentinië

De goede kwaliteit, snelle levering, Spezilla heeft warmtewisselaarbuizen voor onze projecten sinds 2008 geleverd, waarderen wij werkelijk uw steun!

—— Massimiliano Rossi - Italië

Ik ben online Chatten Nu

De Naadloze Buis van het Warmtewisselaarroestvrije staal, 304 roestvrij staalnaadloze buis

China De Naadloze Buis van het Warmtewisselaarroestvrije staal, 304 roestvrij staalnaadloze buis leverancier
De Naadloze Buis van het Warmtewisselaarroestvrije staal, 304 roestvrij staalnaadloze buis leverancier De Naadloze Buis van het Warmtewisselaarroestvrije staal, 304 roestvrij staalnaadloze buis leverancier De Naadloze Buis van het Warmtewisselaarroestvrije staal, 304 roestvrij staalnaadloze buis leverancier De Naadloze Buis van het Warmtewisselaarroestvrije staal, 304 roestvrij staalnaadloze buis leverancier

Grote Afbeelding :  De Naadloze Buis van het Warmtewisselaarroestvrije staal, 304 roestvrij staalnaadloze buis

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: BWSS
Certificering: PED, ISO, GOST
Modelnummer: TP304/TP316L/TP904L

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 0.5-1TONS
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Elk in pvc-zakken, dan in Bundels
Levertijd: 20 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1000tons/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: Roestvast stalen pijp standaard: ASMESA213, SA213M
kenmerken: hoge precisie, vlotte oppervlakte die, goede corrosie op hoge temperatuur/zich tegen en druk verzett Materiaal Grade: 304/304L/304H (1.4301/1.4306/1.4948)
Buitendiameter: 10.0mm88.9mm Muurdikte: 1.0mm6.0mm
Afwerking: Onthard & Ingelegd Vorm: Ronde
Pakket: Houten kist Toepassing: Warmtewisselaar/Industrie

De Naadloze Buis van het Warmtewisselaarroestvrije staal, 304 roestvrij staalnaadloze buis
 

304 roestvrij staal om Buis

Het roestvrije staal om buis 304 verstrekt uitstekende sterkte en duurzaamheid, is gemakkelijk te snijden, te buigen, en vorm, en is veelzijdig en genoeg betaalbaar voor een breed spectrum van toepassingen. De veelvoudige stijlen en de legeringen zijn beschikbaar, met inbegrip van naadloos die 4130 staalbuizenstelsel, chroom om warmgewalst buizenstelsel wordt geplateerd, en meer. Zijn sterkte en bruikbaarheid maken tot roestvrij staal 304 naadloos rond buizenstelselideaal voor structurele toepassingen waar de extreme druk niet geïmpliceerd of voor interne toepassingen is waar de esthetische verschijning niet belangrijk is.
 
Snel Detail:
 
1)Norm: ASMESA213, SA213M, SA688, SA789, GB13296-91
2)Rang: 304/304L/304H (1.4301/1.4306/1.4948)
3)Grootte: Dia10.0 aan 88.9mm
 
De Buis van de roestvrij staalWarmtewisselaar: 
 
Rangen van de Buis van de Roestvrij staalWarmtewisselaar:
304/304L/304H (1.4301/1.4306/1.4948); 316/316L (1.4401/1.4404); 316Ti (1,4571); 321 (1,4541); 309S (1,4833); 310S (1,4845); 317L (1,4438); 321H (1,4878); 347H (1,4550); 2205 (1,4462); S31803, 2507
 
Specificaties van de Buis van de Roestvrij staalWarmtewisselaar:
Roestvrij staalnaadloze buis:
Diameter: 10.0 ~ 88.9mm
Dikte: 1.0 ~ 6.0mm
Roestvrij staal gelaste pijp: 
Diameter: 12.7 ~ 76.2mm
Dikte: 0,5 ~ 3.05mm
 
 
Normen van de Buis van de Roestvrij staalWarmtewisselaar:
1.ASME SA213/SA213M
2.ASME SA688/SA688M
3.ASME SA789/SA789M 
4.ASME SA249/SA249M
5.GB13296-91
 
Roestvrij staalpijp:
1. Materiaal: TP304/304L, TP316/316L, TP304H, TP347H, TP317/317L, TP321/321H, TP310/310S ENZ.
2. O.D: 10mm89mm, Dikte: 0.253mm
3. A999/A999M: Elke pijp zal aan de niet-destructieve elektrische test worden onderworpen of de hydrostatische test, zal Thpe van te gebruiken test bij de optie van mfg zijn, tenzij anders gespecificeerd in Portugal.
4. De pijplengten: Tenzij anders goedgekeurd op, is al grootte van NPS 1/8“ AAN EN MET INBEGRIP VAN nps 8 beschikbaar in een lengte tot 24ft met de toegelaten waaier van de Korte lengte van 15 tot 24 voet is aanvaardbaar en het aantal en min, lengte zullen met tussen mfg en koper worden goedgekeurd.
5. De gebeëindigde pijp zal redelijk recht zijn en zal workmanlike hebben eindigen, wordt de Verwijdering van onvolmaaktheden door te malen toegelaten, verstrekt W.T niet zijn verminderd aan lenss dan toegelaten in Sectie 9 van Specificatie A999/A999M
6. Stuiklasbeëindigen: Volgens ANSI B 16,25
7. PipeMarking: Gespecificeerd in A999/999M, omvat „Logo+Standard+SIZE+Heat No.+Lot No.+H.T/E.T/U.T“
8. Verpakking: Elk Pijpeind wordt beschermd door Plastic GLB. Dan ingepakt door Antiroeststaal strook, is de buiten de bundel plastic geweven zak, of Plastic film.
9. Verpakkingsteken: GROOTTE + STAAL GRADE+ QTY VAN PIECE/WEIGHT/METRE.
10. MTC: Het Officiële Oorspronkelijke MTC van BWSS document zal voor elke orde worden geleverd.
 

Puntcode:Sps-304/304L
Buis OD.:1/4“ - 1,5“
Muur:0,028“ - 0,120“
Lengte:20FT
Materiaal:304/304L
Norm:ASTM A213 ASTM A269
Eindig:AP/Onthard en Ingelegd.
Type:Naadloze Koudgetrokken
Certificatie:ISO9001
Het Certificaat van de molentest:EN10204 3,1
Verpakking:Sleeved, In dozen gedaan Houten

 

 304304L
Typische Chemische Vereisten
Maximum koolstof0,080,035
Maximum mangaan2.002.00
Fosforachtige Maximum0,0400,040
Maximum zwavel0,0300,030
Maximum silicium1.00001.00
Chromiumwaaier18.0-20.018.0-20.0
Nikkelwaaier8.0-11.08.0-13.0
Mechanische Eigenschappen
Treksterkte Minksi 75ksi 75
Opbrengststerkte Minksi 30ksi 30
Verlenging Min in 2“35%35%
 

De Naadloze Buis van het Warmtewisselaarroestvrije staal, 304 roestvrij staalnaadloze buis
 
 

Contactgegevens
Spezilla Tube Co., Ltd. (Shanghai)

Contactpersoon: Will Ma

Tel.: +86 13918539222

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)